Z rodziną w Jarosławcu - 5 najlepszych atrakcji dla dzieci

Z rodziną w Jarosławcu - 5 najlepszych atrakcji dla dzieci

Spośród kilkudziesięciu polskich kurortów turystycznych nad morzem, Jarosławiec wyróżnia się na kilka sposobów. Od zacisznej atmosfery począwszy, a na ogromnym wyborze wszelkich atrakcji turystycznych skończywszy. Zwłaszcza multum rozmaitych opcji spędzania wolnego czasu powinno ucieszyć rodziny z dziećmi. Dzięki temu cały turnus będzie pełen pozytywnych wrażeń.

Taka żonglerka doznaniami ma kluczowe znaczenie w przypadku najmłodszych wczasowiczów. Dzieci zazwyczaj angażują całą swoją uwagę w jedną zabawę, ale zarazem bardzo trudno im czerpać radość z jednej rzeczy przez dłuższy czas. Spędzenie całego, rodzinnego urlopu w Jarosławcu na plażowaniu - opalaniu się, kąpielach w Bałtyku, zbieraniu muszelek i bursztynów, budowaniu zamków z piasku, zajadaniu się lodami etc. - to cokolwiek chybiony pomysł. Tym bardziej, że dosłownie pod ręką czeka sporo różnorodnych atrakcji. Na kolejnych stronach przedstawiliśmy 5, które uznaliśmy za zdecydowanie najciekawsze miejsca, jakie mogą zaoferować przyjezdnym Jarosławiec i jego najbliższe okolice.

Dodano: 2018-04-09 14:55:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
9.04.2018 15:26

Rzeczywiście w Jarosławcu i pobliskich miejscowościach jest sporo ciekawych rzeczy, które mają potencjał żeby na nieco dłużej zainteresować dzieci. Poza atrakcjami wymienionymi w rankingu, wymieniłbym jeszcze park wodny - też hotelowy aquapark dla wszystkich chętnych - latarnię morską, Darłowo z zamkiem i parkiem historycznym, mini zoo z Wicia i jeszcze poligon wojskowy pod Ustką. Zdaje się wciąż użytkowany, ale od czasu do czasu otwierany dla turystów, co zwykle wiąże się jakąś żołnierską imprezą.

Anonim
24.04.2019 08:34

Nareszcie wypoczęliśmy z mężem na urlopie. Dzieciaki miały co robić więc my mogliśmy postawić na relaks. Jarosławiec to zdecydowanie miejsce dla rodzin z dziećmi. Park linowy Ju Huu!!! bomba!

Dodaj komentarz