Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Jarosławca do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Jarosławca, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Jarosławcu bez wątpienia potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem cen pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 15:54:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
30.11.2015 14:51

W naszym obiekcie korzystamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, a szczególnie szybkie rozliczenia, które są bardzo wygodne i ułatwiają pracę naszym recepcjonistom. Rezerwacje dodawane są ekspresowo, więc wszystko odbywa się naprawdę bez zarzutu.

Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 14:52

NFhotel bardzo przypadł nam do gustu. Używamy u siebie już dłuższy czas i chwalimy sobie. Dla nas, to jak do tej pory jeden z lepszych programów jakich używaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma dużo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też zdecydowaliśmy się korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz