Karpacz i słowa Konfucjusza?

Znany filozof Konfucjusz zwykł mawiać: “Jeśli chcesz stworzyć coś na rok, zasadź ryż. Jeśli chcesz stworzyć coś na 10 lat, zasadź drzewo. Jeśli chcesz stworzyć coś na 100 lat, edukuj dzieci.” A jak najlepiej uczy się dzieci? Przez zabawę!

Pewien pensjonat z Karpacza, Karkonoski SPA***, wyszedł z podobnego założenia, i zapewnił swoim podopiecznym większą dawkę nauki, niż studia zapewniają nauki studentom. Zobaczcie to sami!

Karpacz

Autor: KM Studio Jelenia Góra

Co mamy w zanadrzu? Warsztaty z pieczenia ciasteczek, masę klocków, gier planszowych i wszystkiego innego, z czego nasze pociechy zdobywają wiedzę o otaczającym go świecie. I to w taki sposób, że małego nie męczy to tak, jak tych starszych męczy spędzanie kolejnej nocy z nosem w książkach.

Sam pomysł na film jest również godny pochwały - odejście od typowej konwencji pokazówki własnego obiektu, a w zamian pokazanie sielanki i zabawnych sposobów spędzania czasu się sprawdza, tworząc świetną atmosferę. Świetna robota i kawał solidnego marketingu, który naprawdę ma szansę się sprawdzić!

A inne pensjonaty i hotele pod Śnieżką wyszukasz tu:

Dodano: 2014-11-10
Komentarze (0)
Dodaj komentarz