Rejsy wycieczkowe

Jarosławiec nie posiada może portu z prawdziwego zdarzenia - ma za to małą przystań rybacką i stosunkowo krótki (~50 m) pomost przy plaży - a tyle zwykle wystarczy, by móc wybrać się w rejs na pełne morze. Zarówno wędkarski, jak też typowo wycieczkowy.

Osoby, które interesuje raczej ta druga opcja, niech poszukają stat(ecz)ku o burtowym oznaczeniu JAR-32. “Wanda” to kuter rybacki przystosowany aby przewozić pasażerów po Bałtyku. Posiada miejsca siedzące, stojące, elegancki baldachim… oraz właściwie pełne oprzyrządowanie z urządzeń wykorzystywanych w nawigacji i w trakcie połowów. Kapitan jednostki zawsze może podzielić się swoją wiedzą na temat tajników rybołówstwa i żeglarstwa. Kabinę sternika zawsze lepiej oglądać z profesjonalistą u boku.

“Wanda” w czasie wakacji wypływa na ok. 30-minutowe rejsy od 10 rano aż do zachodu słońca. Jedyną przeszkodą mogą być niepewne bądź niebezpieczne warunki pogodowe.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wyjazd nad Morze Bałtyckie nabiera właściwego kolorytu dopiero po wypłynięciu na szerokie i głębokie wody. Brak porządnego portu w mieście nie jest wystarczającą wymówką - taki Jarosławiec ma tylko plażową przystań rybacką i małe molo, a i tak można wypłynąć stąd w rejs po przybrzeżnym obszarze. Wyjątkowy klimat to atut późnych wycieczek o zachodzie słońca.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz