Rejsy wycieczkowe

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Jarosławiec nie posiada może portu z prawdziwego zdarzenia - ma za to małą przystań rybacką i stosunkowo krótki (~50 m) pomost przy plaży - a tyle zwykle wystarczy, by móc wybrać się w rejs na pełne morze. Zarówno wędkarski, jak też typowo wycieczkowy.

Osoby, które interesuje raczej ta druga opcja, niech poszukają stat(ecz)ku o burtowym oznaczeniu JAR-32. “Wanda” to kuter rybacki przystosowany aby przewozić pasażerów po Bałtyku. Posiada miejsca siedzące, stojące, elegancki baldachim… oraz właściwie pełne oprzyrządowanie z urządzeń wykorzystywanych w nawigacji i w trakcie połowów. Kapitan jednostki zawsze może podzielić się swoją wiedzą na temat tajników rybołówstwa i żeglarstwa. Kabinę sternika zawsze lepiej oglądać z profesjonalistą u boku.

“Wanda” w czasie wakacji wypływa na ok. 30-minutowe rejsy od 10 rano aż do zachodu słońca. Jedyną przeszkodą mogą być niepewne bądź niebezpieczne warunki pogodowe.

Mini przewodnik

Wyjazd nad Morze Bałtyckie nabiera właściwego kolorytu dopiero po wypłynięciu na szerokie i głębokie wody. Brak porządnego portu w mieście nie jest wystarczającą wymówką - taki Jarosławiec ma tylko plażową przystań rybacką i małe molo, a i tak można wypłynąć stąd w rejs po przybrzeżnym obszarze. Wyjątkowy klimat to atut późnych wycieczek o zachodzie słońca.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja