Reggaenwalde Festival

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Raz w roku, w słoneczny sierpniowy weekend Darłowo staje się stolicą muzyki reggae w Polsce. Dlaczego właśnie wtedy? Ponieważ odbywa się tam Reggaenwalde Festival jedyna impreza z muzyką reggae nad polskim morzem.

To właśnie za sprawą zespołu "Świadomość", a konkretnie Roberta Gorgola w roku 2015 obchodziliśmy już 7. rocznicę festiwalu. W roku 2004 został zorganizowany pierwszy kameralny, dwudniowy koncert reggae w tej nadmorskiej miejscowości. To chyba klimat wakacji, słońca i lata idealnie pokrywa się z klimatem muzyki.

Promowanie w regionie muzyki alternatywnej stworzyło możliwość do organizacji corocznej imprezy o nazwie REGGAENWALDE. Festiwal z roku na rok jest coraz większy, przybywa muzyków oraz artystów współtworzących klimat festiwalu. Odbywają się warsztaty bębniarskie wraz z paradą bębniarzy po ulicach Darłówka, można spróbować także wegetariańskiej kuchni.

Organizatorami są Darłowski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Kultura Sztuka Region. Wstęp na koncerty jest całkowicie bezpłatny, a obok sceny znajduje się pole namiotowe.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja