Minigolf

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Kameralny tor do gry w minigolfa na terenie jednego z ośrodków wczasowych w Jarosławcu to bodaj jedyny tego typu obiekt w najbliższej okolicy. Nie grzeszy przesadnym rozbudowaniem - składa się z 9 stacji głównych i 3 dołków treningowych - za to jest wprost idealny dla dzieci i początkujących w tej konkurencji graczy.

W minigolfa rywalizowali najprawdopodobniej już Chińczycy w starożytności. Współczesną odmianę tego rozrywkowego sportu spopularyzowali Amerykanie - pierwsze pole w USA miało powstać w 1927 roku. Rozgrywka polega na tym, by wbić piłkę do dołka w jak najmniejszej liczbie uderzeń, maksymalnie sześciu.

Pierwsze tory mogą być całkiem proste, jednak na kolejnych stacjach przybywa przeszkód i innych urozmaiceń, których pokonanie wymaga więcej niż odrobiny pomyślunku i techniki. Siłą niczego się tu nie załatwi.

Minigolf to zajęcie dla każdego - dzieci, dorosłych i seniorów. Można rywalizować jak najbardziej na poważnie, można grać niezobowiązująco i skupiać się na czystej zabawie.

Mini przewodnik

Minigolf to gra, której tradycje sięgają prawdopodobnie aż do starożytnych Chin. Może być poważnym sportem, a może być też czystą rozrywką - wszystko zależy od nastawienia uczestników rozgrywki. Pole w Jarosławcu oferuje graczom 9 dołków o zróżnicowanych poziomach trudności i skomplikowania. Dodatkowo tor posiada 3 stanowiska do ćwiczenia techniki uderzeń.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja