Z rodziną w Jarosławcu - 5 najlepszych atrakcji dla dzieci

Symulator stoku narciarskiego

Czyli szusowanie na nartach i/lub snowboardzie w samym środku lata, na dodatek w miejscu gdzie góry w ogóle nie występują, a i wzgórza trafiają się sporadycznie. I nie, nie chodzi też o swego czasu niezwykle popularne nad morzem automaty gier wideo. Otóż jeden z hoteli w Jarosławcu dysponuje zaawansowaną maszyną, która świetnie symuluje warunki na stacji narciarskiej. Przede wszystkim: pochyłość stoku. Całość polega na zastosowaniu specjalnej, ruchomej taśmy - wystarczająco dużej, aby obok siebie mogła ćwiczyć trójka narciarzy. Symulator stoku narciarskiego jest obiektem ogólnodostępnym i całorocznym.

Dodano: 2018-04-09 14:55:00

Komentarze (2)
Anonim
9.04.2018 15:26

Rzeczywiście w Jarosławcu i pobliskich miejscowościach jest sporo ciekawych rzeczy, które mają potencjał żeby na nieco dłużej zainteresować dzieci. Poza atrakcjami wymienionymi w rankingu, wymieniłbym jeszcze park wodny - też hotelowy aquapark dla wszystkich chętnych - latarnię morską, Darłowo z zamkiem i parkiem historycznym, mini zoo z Wicia i jeszcze poligon wojskowy pod Ustką. Zdaje się wciąż użytkowany, ale od czasu do czasu otwierany dla turystów, co zwykle wiąże się jakąś żołnierską imprezą.

Anonim
24.04.2019 08:34

Nareszcie wypoczęliśmy z mężem na urlopie. Dzieciaki miały co robić więc my mogliśmy postawić na relaks. Jarosławiec to zdecydowanie miejsce dla rodzin z dziećmi. Park linowy Ju Huu!!! bomba!

Dodaj komentarz